RECENZE

Jana M.
Spolupráce s firmou Tomáš Čierny je pro mě vždy zárukou kvality, rychlé a hlavně spolehlivé práce. Oceňuji zejména individuální přístup ke klientovi a schopnost splnit zákazníkovi i nestandardní požadavky.
 
Libor S.
Nedávno jsme si u pana Čierného nechali zrekonstruovat hrob a byli jsme mile překvapeni nejen kvalitně odvedenou prací za rozumnou cenou, ale i příjemným vystupováním. Sice to trvalo asi měsíc, ale chápu, že šikovní řemeslníci mají hodně zakázek. Děkuji.
Václav K.
Vřele doporučuji kamenictví Tomáš Čierny. Skvělá komunikace po emailu i při samotném setkání. Moc děkuji tomuto kamenictví za poctivou práci a za velmi vstřícné jednání.
 
 
Erika H.
Kladně hodnotím vstřícnost a domluvu na termínu realizace. Práce byly skutečně provedeny rychle a kvalitně. Zároveň Vám chci poděkovat za Váš citlivý přístup v těžké chvíli. Mohla jsem se důstojně rozloučit se svým manželem.
 
Martin D.
S prácou p. Čierneho som sa stretol zaživa, keď bolo potrebné promptne zhotoviť pomník môjmu starému otcovi a bol som mimoriadne spokojný tak s kvalitou prevedenia ako aj s rýchlosťou. Takže by som bol veľmi rád, ak by som sa s jeho prácou stretol aj po svojom vlastnom odchode na Večnosť.
Marian Ď.
Páne Čierny, jednoduše nádhera a velká spokojenost! Rád bych jménem celé rodiny poděkoval a zároveň pochválil skvělou práci, profesionální přístup a komunikaci od našeho prvního kontaktu až po samotnou realizaci naší zakázky. S pozdravem Marian.
 
Peter I.
Pán Čierny reagoval rychle, nesliboval nemožné, měl seriózní přístup a při zadaní byl velmi flexibilní. Práci odevzdal dokonce o pár dní dříve. Myslím, že je to i díky tomu, že se od začátku nesnažil o své nabídce přesvědčit nereálnými přísliby. Doporučuji.
Simona D.
Chci velice kladně ohodnotit přístup a kvalitu práce této firmy. Byla jsem překvapená z krásného náhrobku, který  pan Čierny vyrobil. Doporučila jsem i svým známým a i ti jsou také moc spokojení. Děkuji.
 
Dagmar S.
Chtěla bych ještě jednou poděkovat za vyřízení mé zakázky dvou urnových hrobů. Vše jsem rychle vyřešila přes telefon, komunikace byla rychlá a věcná. Práce byla provedena na odborné úrovni a dle mých požadavků.
Vokurková V.
Děkuji, je to moc hezké. Jsem moc ráda, že jsem se s Vámi setkala. Svou práci umíte a ještě navíc jste příjemný a spolehlivý. To je pro mě v současné nelehké situaci jako balzám na duši.